6.3ZLJ820M8X11.5 검색 결과
일반 업체
아이씨뱅큐(주) K-PARTS 케이티전자 (주)와이지테크 (YG TECH)
부품명
6.3ZLJ220M5X11
제조사
RUBYCON
부품상세내역
CAP, 220µF, 6.3V, 20%; Capacitance:220µF; Voltage Rating:6.3V; Product Range:ZLJ Series; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Radial Leade...
수량
775
가격
552
구매
6.3ZLJ220M5X11
RUBYCON CAP, 220µF, 6.3V, 20%; Capacitance:220µF; Voltage Rating:6.3V; Product Range:ZLJ Series; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Radial Leade... 775 552
구매
부품명
6.3ZLJ1000M8X16
제조사
RUBYCON
부품상세내역
CAP, 1000µF, 6.3V, 20%; Capacitance:1000µF; Voltage Rating:6.3V; Product Range:ZLJ Series; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Radial Lea...
수량
11
가격
993
6.3ZLJ1000M8X16
RUBYCON CAP, 1000µF, 6.3V, 20%; Capacitance:1000µF; Voltage Rating:6.3V; Product Range:ZLJ Series; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Radial Lea... 11 993
6.3ZLJ1800M10X16
CAP, 1800µF, 6.3V, 20%; Capacitance:1800µF; Voltage Rating:6.3V; Product Range:ZLJ Series; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Radial Lea...
523
1229
6.3ZLJ1800M10X16
RUBYCON CAP, 1800µF, 6.3V, 20%; Capacitance:1800µF; Voltage Rating:6.3V; Product Range:ZLJ Series; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Radial Lea... 523 1229
6.3ZLJ470M6.3X11
CAP, 470µF, 6.3V, 20%; Capacitance:470µF; Voltage Rating:6.3V; Product Range:ZLJ Series; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Radial Leade...
1882
615
6.3ZLJ470M6.3X11
RUBYCON CAP, 470µF, 6.3V, 20%; Capacitance:470µF; Voltage Rating:6.3V; Product Range:ZLJ Series; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Radial Leade... 1882 615
6.3ZLJ1200M10X12.5
CAP, 1200µF, 6.3V, 20%; Capacitance:1200µF; Voltage Rating:6.3V; Product Range:ZLJ Series; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Radial Lea...
993
6.3ZLJ1200M10X12.5
RUBYCON CAP, 1200µF, 6.3V, 20%; Capacitance:1200µF; Voltage Rating:6.3V; Product Range:ZLJ Series; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Radial Lea... 0 993
6.3ZLJ2700MEFC10X20
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 2700UF,; ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 2700UF, 6.3V, 20%, RADIAL; Capacitance:2700µF; Voltage Rating:6.3V; Product R...
756
6.3ZLJ2700MEFC10X20
RUBYCON ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 2700UF,; ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 2700UF, 6.3V, 20%, RADIAL; Capacitance:2700µF; Voltage Rating:6.3V; Product R... 756 1178