6.07212E12 검색 결과
일반 업체
JHJ TECH 제이케이 무역 케이지비이아이티 I.C.T 미래아이티
부품명
6943X 6.0 50M
제조사
PRO POWER
부품상세내역
CABLE, SWA, 3C, 6MM, 50M; Cable Shielding:Screened; No. of Cores:3Core; Wire Gauge:-; Conductor Area CSA:6mm²; Reel Length (Imperial):164ft; Reel Leng...
구매
6943X 6.0 50M
PRO POWER CABLE, SWA, 3C, 6MM, 50M; Cable Shielding:Screened; No. of Cores:3Core; Wire Gauge:-; Conductor Area CSA:6mm²; Reel Length (Imperial):164ft; Reel Leng... 0 234600
구매
부품명
6491X-6.00MMG/Y100M
제조사
PRO POWER
부품상세내역
WIRE, 6491X, GRN/YEL, 6MM, 100M; Jacket Material:PVC; Jacket Colour:Green, Yellow; Wire Gauge:-; Conductor Area CSA:6mm²; Reel Length (Imperial):328ft...
6491X-6.00MMG/Y100M
PRO POWER WIRE, 6491X, GRN/YEL, 6MM, 100M; Jacket Material:PVC; Jacket Colour:Green, Yellow; Wire Gauge:-; Conductor Area CSA:6mm²; Reel Length (Imperial):328ft... 0 169120
6.000MHZ MQ/30/30/-40+90/12PF
EUROQUARTZ
CRYSTAL, 5X7MM, CER, 6.000MHZ; Frequency Nom:6MHz; Crystal Case:SMD, 7mm x 5mm; Frequency Stability + / -:30ppm; Load Capacitance:12pF; Frequency Tole...
439
6.000MHZ MQ/30/30/-40+90/12PF
EUROQUARTZ CRYSTAL, 5X7MM, CER, 6.000MHZ; Frequency Nom:6MHz; Crystal Case:SMD, 7mm x 5mm; Frequency Stability + / -:30ppm; Load Capacitance:12pF; Frequency Tole... 439 1935
6.000MHZ MQ/30/30/-40+90/12PF
EUROQUARTZ