5012M36120 검색 결과
일반 업체
(주)와이지테크 (YG TECH)
제조사
KEYSTONE
부품상세내역
TEST POINT, PCB, THROUGH HOLE; Product Range:-; Connector Colour:White; Connector Mounting:Through Hole Mount; Mounting Hole Dia:1.6mm; Contact Materi...
수량
11705
가격
629
구매
KEYSTONE TEST POINT, PCB, THROUGH HOLE; Product Range:-; Connector Colour:White; Connector Mounting:Through Hole Mount; Mounting Hole Dia:1.6mm; Contact Materi... 11705 629
구매
부품명
5012C
제조사
ALPHA WIRE
부품상세내역
CABLE, 24AWG, 2CORE, PER M; Cable Shielding:Unscreened; No. of Cores:2Core; Wire Gauge:24AWG; Conductor Area CSA:0.2mm²; Reel Length (Imperial):-; Re...
5012C
ALPHA WIRE CABLE, 24AWG, 2CORE, PER M; Cable Shielding:Unscreened; No. of Cores:2Core; Wire Gauge:24AWG; Conductor Area CSA:0.2mm²; Reel Length (Imperial):-; Re... 0 16399
GREENLEE
COMBINATION BIT SET, M3-M10;
GREENLEE COMBINATION BIT SET, M3-M10; 0 175517
MOLEX
89
MOLEX
156
68
270
262
Crimp Pin Contact; Wire Size (AWG):28-26
255
50125-8100. MOLEX Crimp Pin Contact; Wire Size (AWG):28-26 0 255
5012C SL005
ALPHA WIRE
MULTICORE CABLE, 2 CORE, 24AWG, 30.5M;
5012C SL005
ALPHA WIRE MULTICORE CABLE, 2 CORE, 24AWG, 30.5M; 0 544844
FINDER
SAFETY RELAY, DPDT, 12VDC, 8A, THT; Coil Voltage:12VDC; Contact Configuration:DPDT; Product Range:50 Series; Relay Mounting:Through Hole; Contact Curr...
528
FINDER SAFETY RELAY, DPDT, 12VDC, 8A, THT; Coil Voltage:12VDC; Contact Configuration:DPDT; Product Range:50 Series; Relay Mounting:Through Hole; Contact Curr... 528 38555
FINDER
SAFETY RELAY, DPDT, 24VDC, 8A, THT; Coil Voltage:24VDC; Contact Configuration:DPDT; Product Range:50 Series; Relay Mounting:Through Hole; Contact Curr...
627
FINDER SAFETY RELAY, DPDT, 24VDC, 8A, THT; Coil Voltage:24VDC; Contact Configuration:DPDT; Product Range:50 Series; Relay Mounting:Through Hole; Contact Curr... 627 16082
501200B00000G
BOYD
HEAT SINK; Thermal Resistance:68°C/W; Packages Cooled:DIP; External Width - Metric:6.35mm; External Height - Metric:4.83mm; External Length - Metric:1...
501200B00000G
BOYD HEAT SINK; Thermal Resistance:68°C/W; Packages Cooled:DIP; External Width - Metric:6.35mm; External Height - Metric:4.83mm; External Length - Metric:1... 0 4503