50.000MHZSMDCRY 검색 결과
부품명
50.000MHZ XO53050UITA
제조사
EUROQUARTZ
부품상세내역
OSC, 3.2X5MM, SMD, CER, 50.000MHZ; Frequency Nom:50MHz; Frequency Stability + / -:50ppm; Oscillator Case:SMD, 5mm x 3.2mm; Supply Voltage Nom:3.3V; Pr...
수량
150
가격
2752
구매
50.000MHZ XO53050UITA
EUROQUARTZ OSC, 3.2X5MM, SMD, CER, 50.000MHZ; Frequency Nom:50MHz; Frequency Stability + / -:50ppm; Oscillator Case:SMD, 5mm x 3.2mm; Supply Voltage Nom:3.3V; Pr... 150 2752
구매
부품명
50.000MHZ XO91050UITA
제조사
EUROQUARTZ
부품상세내역
OSC, 5X7MM, SMD, CER, 50.000MHZ; Frequency Nom:50MHz; Frequency Stability + / -:50ppm; Oscillator Case:SMD, 7mm x 5mm; Supply Voltage Nom:3.3V; Produc...
수량
756
가격
2963
50.000MHZ XO91050UITA
EUROQUARTZ OSC, 5X7MM, SMD, CER, 50.000MHZ; Frequency Nom:50MHz; Frequency Stability + / -:50ppm; Oscillator Case:SMD, 7mm x 5mm; Supply Voltage Nom:3.3V; Produc... 756 2963
50.000MHZ XO91050UITA
756
50.000MHZ XO91050UITA
EUROQUARTZ OSC, 5X7MM, SMD, CER, 50.000MHZ; Frequency Nom:50MHz; Frequency Stability + / -:50ppm; Oscillator Case:SMD, 7mm x 5mm; Supply Voltage Nom:3.3V; Produc... 756 2287