4064V75T10010I 검색 결과
일반 업체
와이엔디에스전자
부품상세내역
LEAD, NULL MODEM 25W SKT-SKT, 1.5M; Connector Type A:D Subminiature Socket, 25 Way; Connector Type B:D Subminiature Socket, 25 Way; Cable Length - Imp...
VIDEK LEAD, NULL MODEM 25W SKT-SKT, 1.5M; Connector Type A:D Subminiature Socket, 25 Way; Connector Type B:D Subminiature Socket, 25 Way; Cable Length - Imp... 0 5516
VIDEK
LEAD, NULL MODEM 25W SKT-9W SKT, 2M; Connector Type A:D Subminiature Socket, 9 Way; Connector Type B:D Subminiature Socket, 25 Way; Cable Length - Imp...
VIDEK LEAD, NULL MODEM 25W SKT-9W SKT, 2M; Connector Type A:D Subminiature Socket, 9 Way; Connector Type B:D Subminiature Socket, 25 Way; Cable Length - Imp... 0 12300
WIHA
HEX DRIVER BIT, PHILLIPS, PH0, 28MM;
WIHA HEX DRIVER BIT, PHILLIPS, PH0, 28MM; 0 5291
WIHA
HEX DRIVER BIT, 0.9MM, 28MM;
29
WIHA HEX DRIVER BIT, 0.9MM, 28MM; 29 5174
EXTENSION, 4MM DRIVE, 100MM LG;
8
WIHA EXTENSION, 4MM DRIVE, 100MM LG; 8 21084
IDEM
RFID SAFETY SW, SPST-NO/DPST-NC, 0.2A;
2
IDEM RFID SAFETY SW, SPST-NO/DPST-NC, 0.2A; 2 436858
IDEM
1
IDEM RFID SAFETY SW, SPST-NO/DPST-NC, 0.2A; 1 465076
2
IDEM RFID SAFETY SW, SPST-NO/DPST-NC, 0.2A; 2 476863
LEAD, NULL MODEM 25W SKT-9W SKT, 5M; Connector Type A:D Subminiature Socket, 9 Way; Connector Type B:D Subminiature Socket, 25 Way; Cable Length - Imp...
VIDEK LEAD, NULL MODEM 25W SKT-9W SKT, 5M; Connector Type A:D Subminiature Socket, 9 Way; Connector Type B:D Subminiature Socket, 25 Way; Cable Length - Imp... 0 14761
WEIDMULLER
RELAY, SPDT, 250VAC, 6A; Contact Configuration:SPDT; Coil Voltage:24VDC; Contact Current:6A; Product Range:TERM Series; Relay Mounting:Socket; Coil Ty...
56
WEIDMULLER RELAY, SPDT, 250VAC, 6A; Contact Configuration:SPDT; Coil Voltage:24VDC; Contact Current:6A; Product Range:TERM Series; Relay Mounting:Socket; Coil Ty... 56 22871
WEIDMULLER
RELAY, SPDT, 250VAC, 6A; Contact Configuration:SPDT; Coil Voltage:60VDC; Contact Current:6A; Product Range:TERM Series; Relay Mounting:DIN Rail; Coil ...
139
WEIDMULLER RELAY, SPDT, 250VAC, 6A; Contact Configuration:SPDT; Coil Voltage:60VDC; Contact Current:6A; Product Range:TERM Series; Relay Mounting:DIN Rail; Coil ... 139 31336
FINDER
POWER RELAY, SPDT, 12VDC, 16A, THT; Contact Configuration:SPDT; Coil Voltage:12VDC; Contact Current:16A; Product Range:40 Series; Coil Type:-; Contact...
FINDER POWER RELAY, SPDT, 12VDC, 16A, THT; Contact Configuration:SPDT; Coil Voltage:12VDC; Contact Current:16A; Product Range:40 Series; Coil Type:-; Contact... 0 8843
CTS
CRYSTAL, 8MHZ, 18PF, SMD, 6MM X 3.5MM;
874
406C35D08M00000
CTS CRYSTAL, 8MHZ, 18PF, SMD, 6MM X 3.5MM; 2871 874
CTS
980
CTS CRYSTAL, 8MHZ, 18PF, SMD, 6MM X 3.5MM; 2871 980
406I35D08M00000
203
406I35D08M00000
CTS CRYSTAL, 8MHZ, 18PF, SMD, 6MM X 3.5MM; 203 1071
203
838
CTS CRYSTAL, 8MHZ, 18PF, SMD, 6MM X 3.5MM; 203 838