3009PT01100 검색 결과
부품명
3009P-1-104LF
부품상세내역
TRIMMER, 15 TURN, 100KR, 0.75W; Track Resistance:100kohm; No. of Turns:15Turns; Potentiometer Mounting:Through Hole; Product Range:-; Power Rating:750...
구매
3009P-1-104LF
BOURNS TRIMMER, 15 TURN, 100KR, 0.75W; Track Resistance:100kohm; No. of Turns:15Turns; Potentiometer Mounting:Through Hole; Product Range:-; Power Rating:750... 0 4541
구매
부품명
부품상세내역
TRIMMER, 15 TURN, 20KR, 0.75W; Track Resistance:20kohm; No. of Turns:15Turns; Potentiometer Mounting:Through Hole; Product Range:-; Power Rating:750mW...
BOURNS TRIMMER, 15 TURN, 20KR, 0.75W; Track Resistance:20kohm; No. of Turns:15Turns; Potentiometer Mounting:Through Hole; Product Range:-; Power Rating:750mW... 0 4281
TRIMMER POTENTIOMETER, 5KOHM 15TURN THROUGH HOLE; Trimmer Type:Multi Turn; Element Material:Cermet; Adjustment Type:Side Adjust; Track Resistance:5koh...
100
BOURNS TRIMMER POTENTIOMETER, 5KOHM 15TURN THROUGH HOLE; Trimmer Type:Multi Turn; Element Material:Cermet; Adjustment Type:Side Adjust; Track Resistance:5koh... 100 4687