3005W1PAT78N40X 검색 결과
제조사
SCS
부품상세내역
SHIELDING METAL-IN BAG, 127MM X 127MM; Bag Type:Static Shielding (Metal-In); Width - Imperial:5"; Length - Imperial:5"; Width - Metric:127mm; Length -...
SCS SHIELDING METAL-IN BAG, 127MM X 127MM; Bag Type:Static Shielding (Metal-In); Width - Imperial:5"; Length - Imperial:5"; Width - Metric:127mm; Length -... 0 61783
제조사
SCS
부품상세내역
STATIC SHIELDING BAG, HEAT SEAL, 5"X7"; Bag Type:Static Shielding Bag (Metal-In); Length - Imperial:7"; Length - Metric:177.8mm; Width - Imperial:5"; ...
수량
10
SCS STATIC SHIELDING BAG, HEAT SEAL, 5"X7"; Bag Type:Static Shielding Bag (Metal-In); Length - Imperial:7"; Length - Metric:177.8mm; Width - Imperial:5"; ... 10 46181
ANTISTATIC BAG, RESEALABLE, CLR, 8X5";
SCS ANTISTATIC BAG, RESEALABLE, CLR, 8X5"; 0 68729
3005.B
GT LINE
STORAGE CASE, 58MM X 210MM X 300MM, BLK; Carrying Case Material:Copolymer, PP (Polypropylene); Case Colour:Black; External Height - Imperial:11.8125";...
3005.B
GT LINE STORAGE CASE, 58MM X 210MM X 300MM, BLK; Carrying Case Material:Copolymer, PP (Polypropylene); Case Colour:Black; External Height - Imperial:11.8125";... 0 156944
3005CR
KLEIN TOOLS
RATCHETING CRIMPER, 22-10AWG, 9";
3
3005CR
KLEIN TOOLS RATCHETING CRIMPER, 22-10AWG, 9"; 3 110665
PHOENIX CONTACT
TERMINAL BLOCK, 2POS, 1LEVEL, 57A, 800V;
PHOENIX CONTACT TERMINAL BLOCK, 2POS, 1LEVEL, 57A, 800V; 0 27657
PHOENIX CONTACT
TERMINAL BLOCK, DIN RAIL, 2POS, 10AWG; No. of Positions:2Ways; Wire Size AWG Min:20AWG; Wire Size AWG Max:6AWG; Conductor Area CSA:16mm²; Wire Connect...
15
PHOENIX CONTACT TERMINAL BLOCK, DIN RAIL, 2POS, 10AWG; No. of Positions:2Ways; Wire Size AWG Min:20AWG; Wire Size AWG Max:6AWG; Conductor Area CSA:16mm²; Wire Connect... 15 6862
TERMINAL BLOCK, DIN RAIL, 2POS, 12AWG; No. of Positions:2Ways; Wire Size AWG Min:20AWG; Wire Size AWG Max:6AWG; Conductor Area CSA:16mm²; Wire Connect...
2
PHOENIX CONTACT TERMINAL BLOCK, DIN RAIL, 2POS, 12AWG; No. of Positions:2Ways; Wire Size AWG Min:20AWG; Wire Size AWG Max:6AWG; Conductor Area CSA:16mm²; Wire Connect... 2 16477
TERMINAL BLOCK, FUSED, 2POS, 6AWG; No. of Positions:2Ways; Wire Size (AWG):24AWG to 6AWG; Conductor Area CSA:16mm²; Wire Connection Method:Screw; Rate...
389
PHOENIX CONTACT TERMINAL BLOCK, FUSED, 2POS, 6AWG; No. of Positions:2Ways; Wire Size (AWG):24AWG to 6AWG; Conductor Area CSA:16mm²; Wire Connection Method:Screw; Rate... 389 31333
TERMINAL BLOCK, 3POS, 1LEVEL, 57A, 800V;
PHOENIX CONTACT TERMINAL BLOCK, 3POS, 1LEVEL, 57A, 800V; 0 13799
BRIDGE, PLUG IN, 10MM, 2WAY; Accessory Type:Plug-In Bridge; For Use With:Connectors; No. of Positions:2Ways; Pitch Spacing:-; Product Range:FBS; SVHC:...
126
PHOENIX CONTACT BRIDGE, PLUG IN, 10MM, 2WAY; Accessory Type:Plug-In Bridge; For Use With:Connectors; No. of Positions:2Ways; Pitch Spacing:-; Product Range:FBS; SVHC:... 126 3573
38
BRIDGE, PLUG IN, 16MM, 2WAY; Accessory Type:Plug-In Bridge; For Use With:Connectors; No. of Positions:2Ways; Pitch Spacing:-; Product Range:FBS; SVHC:...
279
PHOENIX CONTACT BRIDGE, PLUG IN, 16MM, 2WAY; Accessory Type:Plug-In Bridge; For Use With:Connectors; No. of Positions:2Ways; Pitch Spacing:-; Product Range:FBS; SVHC:... 279 4090
BRIDGE, PLUG IN, 35MM, 2WAY; Accessory Type:Plug-In Bridge; For Use With:Connectors; No. of Positions:2Ways; Pitch Spacing:-; Product Range:-
228
PHOENIX CONTACT BRIDGE, PLUG IN, 35MM, 2WAY; Accessory Type:Plug-In Bridge; For Use With:Connectors; No. of Positions:2Ways; Pitch Spacing:-; Product Range:- 228 4738
300566EZ
BOMAR INTERCONNECT
300566EZ
MOLEX
AUTOMOTIVE CONTACT, SKT, 22AWG, CRIMP;
473
MOLEX AUTOMOTIVE CONTACT, SKT, 22AWG, CRIMP; 5791 473
TESTO
SMART PROBE-DIFF TEMP/PRESSURE KIT;
1
TESTO SMART PROBE-DIFF TEMP/PRESSURE KIT; 1 542811
3005P-1-103
BOURNS
TRIMMER, 20TURN, 10KR, 1W; Track Resistance:10kohm; No. of Turns:20Turns; Potentiometer Mounting:Through Hole; Product Range:-; Power Rating:1W; Resis...
3005P-1-103
BOURNS TRIMMER, 20TURN, 10KR, 1W; Track Resistance:10kohm; No. of Turns:20Turns; Potentiometer Mounting:Through Hole; Product Range:-; Power Rating:1W; Resis... 0 31898
BOURNS
TRIMMER, 1 TURN, 2KR, 1W; Track Resistance:2kohm; No. of Turns:20Turns; Potentiometer Mounting:Through Hole; Product Range:-; Power Rating:1W; Resista...
BOURNS TRIMMER, 1 TURN, 2KR, 1W; Track Resistance:2kohm; No. of Turns:20Turns; Potentiometer Mounting:Through Hole; Product Range:-; Power Rating:1W; Resista... 0 47461
TRIMMER, POT, 5K, 10%, 20TURN, TH; Track Resistance:5kohm; No. of Turns:20Turns; Potentiometer Mounting:Through Hole; Product Range:-; Power Rating:1W...
BOURNS TRIMMER, POT, 5K, 10%, 20TURN, TH; Track Resistance:5kohm; No. of Turns:20Turns; Potentiometer Mounting:Through Hole; Product Range:-; Power Rating:1W... 0 20085