20CDA1FN80150 검색 결과
MITA
TERMINAL BOX, 20MM, WHITE; Accessory Type:Terminal and Back Outlet; Size (mm):20mm; Conduit Material:-; For Use With:Round Rigid Conduit, Oval Conduit...
20CJB2
MITA TERMINAL BOX, 20MM, WHITE; Accessory Type:Terminal and Back Outlet; Size (mm):20mm; Conduit Material:-; For Use With:Round Rigid Conduit, Oval Conduit... 0 26761
20CJB3
MITA
THROUGH BOX, 20MM, WHITE; Accessory Type:Through Box; Size (mm):20mm; Conduit Material:-; For Use With:Round Rigid Conduit, Oval Conduit and Channelli...
20CJB3
MITA THROUGH BOX, 20MM, WHITE; Accessory Type:Through Box; Size (mm):20mm; Conduit Material:-; For Use With:Round Rigid Conduit, Oval Conduit and Channelli... 0 30204
20CJB4BLK
ANGLE BOX, 20MM, BLACK; Accessory Type:Angle Box; Size (mm):20mm; Conduit Material:uPVC (Unplasticized Polyvinyl Chloride); For Use With:Round Rigid C...
20CJB4BLK
MITA ANGLE BOX, 20MM, BLACK; Accessory Type:Angle Box; Size (mm):20mm; Conduit Material:uPVC (Unplasticized Polyvinyl Chloride); For Use With:Round Rigid C... 0 30204
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS
CONN, HOUSING, RCPT, 20POS, 2MM; Pitch Spacing:2mm; No. of Contacts:20Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:CPT Series; Contact Termination Type:...
89
20CPT-B-2A
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS CONN, HOUSING, RCPT, 20POS, 2MM; Pitch Spacing:2mm; No. of Contacts:20Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:CPT Series; Contact Termination Type:... 89 2472
20CTQ040PBF
VISHAY
DIODE, SCHOTTKY, 2X10A, 40V, TO-220; Diode Configuration:Dual Common Cathode; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):10A; For...
20CTQ040PBF
VISHAY DIODE, SCHOTTKY, 2X10A, 40V, TO-220; Diode Configuration:Dual Common Cathode; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):10A; For... 0 4265