20CDA1DN8075J 검색 결과
일반 업체
레곤 테크 (주)온앤오프인터내셔날
부품명
20C217
제조사
TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD
구매
20C217
구매
부품명
20C228
제조사
20C228
20C249
20C249
20C251
869
20C251
20C254
974
20C254
20C259
20C259
20C300
94
20C300
20C314
20C314
20C318
942
20C318
20CJB2
MITA
TERMINAL BOX, 20MM, WHITE; Accessory Type:Terminal and Back Outlet; Size (mm):20mm; Conduit Material:-; For Use With:Round Rigid Conduit, Oval Conduit...
20CJB2
MITA TERMINAL BOX, 20MM, WHITE; Accessory Type:Terminal and Back Outlet; Size (mm):20mm; Conduit Material:-; For Use With:Round Rigid Conduit, Oval Conduit... 0 26761
20CJB3
MITA
THROUGH BOX, 20MM, WHITE; Accessory Type:Through Box; Size (mm):20mm; Conduit Material:-; For Use With:Round Rigid Conduit, Oval Conduit and Channelli...
20CJB3
MITA THROUGH BOX, 20MM, WHITE; Accessory Type:Through Box; Size (mm):20mm; Conduit Material:-; For Use With:Round Rigid Conduit, Oval Conduit and Channelli... 0 30204
2000-20CM
DWYER
DIFFERENTIAL PRESSURE GAGE, RANGE 0-20 C;
2000-20CM
DWYER DIFFERENTIAL PRESSURE GAGE, RANGE 0-20 C; 0 165708
20CJB4BLK
ANGLE BOX, 20MM, BLACK; Accessory Type:Angle Box; Size (mm):20mm; Conduit Material:uPVC (Unplasticized Polyvinyl Chloride); For Use With:Round Rigid C...
20CJB4BLK
MITA ANGLE BOX, 20MM, BLACK; Accessory Type:Angle Box; Size (mm):20mm; Conduit Material:uPVC (Unplasticized Polyvinyl Chloride); For Use With:Round Rigid C... 0 30204
DWYER
DIFFERENTIAL PRESSURE GAGE, ZERO CENTER;
DWYER DIFFERENTIAL PRESSURE GAGE, ZERO CENTER; 0 313988
20CPT-B-2A
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS
CONN, HOUSING, RCPT, 20POS, 2MM; Pitch Spacing:2mm; No. of Contacts:20Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:CPT Series; Contact Termination Type:...
89
20CPT-B-2A
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS CONN, HOUSING, RCPT, 20POS, 2MM; Pitch Spacing:2mm; No. of Contacts:20Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:CPT Series; Contact Termination Type:... 89 2472
20CTQ040PBF
VISHAY
DIODE, SCHOTTKY, 2X10A, 40V, TO-220; Diode Configuration:Dual Common Cathode; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):10A; For...
20CTQ040PBF
VISHAY DIODE, SCHOTTKY, 2X10A, 40V, TO-220; Diode Configuration:Dual Common Cathode; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):10A; For... 0 4265