2.51874E11 검색 결과
일반 업체
(주)와이지테크 (YG TECH)
부품상세내역
CLEANING SWAB, 2.5MM, 100PK;
구매
2.5 SWAB
TEMPO CLEANING SWAB, 2.5MM, 100PK; 0 111161
부품상세내역
SOCKET, FREE, 2.5MM, 20WAY; Pitch Spacing:2.5mm; No. of Contacts:20Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:-; Contact Termination Type:IDC / IDT; N...
2.5MBX20
LUMBERG SOCKET, FREE, 2.5MM, 20WAY; Pitch Spacing:2.5mm; No. of Contacts:20Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:-; Contact Termination Type:IDC / IDT; N... 0 2559
2.5MMAPC
TEMPO
UNIV APC TIP, 2.5MM, FO CONN SYSTEM;
2.5MMAPC
TEMPO UNIV APC TIP, 2.5MM, FO CONN SYSTEM; 0 371727
2.5MMUPC
UNIV UPC TIP, 2.5MM, FO CONN SYSTEM;
2.5MMUPC
TEMPO UNIV UPC TIP, 2.5MM, FO CONN SYSTEM; 0 227167
2.5 INCH-D-4V
2-5700-IG1-P10-DD-000040 2.5A
ETA
CIRCUIT BREAKER, 2.5A; Product Range:2-5700 Series; Current Rating:2.5A; No. of Poles:1 Pole; Voltage Rating V DC:28VDC; Voltage Rating VAC:250VAC; Ci...
2-5700-IG1-P10-DD-000040 2.5A
ETA CIRCUIT BREAKER, 2.5A; Product Range:2-5700 Series; Current Rating:2.5A; No. of Poles:1 Pole; Voltage Rating V DC:28VDC; Voltage Rating VAC:250VAC; Ci... 0 56707