0805N201J500CT 검색 결과
부품명
0805N222J500CT
부품상세내역
CAP, 2200PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:2200pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Di...
수량
0
가격
67
구매
0805N222J500CT
MULTICOMP PRO CAP, 2200PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:2200pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Di... 0 67
부품상세내역
수량
0
가격
117
MULTICOMP PRO CAP, 2200PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance:2200pF; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance:± 5%; Di... 0 117