0224125MXP 검색 결과
일반 업체
크로스전자
제조사
INSULATED TOOLS LTD
부품상세내역
INSULATED NUT SPINNER, 2BA, 214MM;
수량
2
INSULATED TOOLS LTD INSULATED NUT SPINNER, 2BA, 214MM; 2 62985
제조사
TESTO
부품상세내역
PROTECTIVE COVER, TEMPERATURE METER;
수량
1
가격
TESTO PROTECTIVE COVER, TEMPERATURE METER; 1 60313
0224.125MXP
LITTELFUSE
CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 0.125A/250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:125mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 15mm; F...
0224.125MXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 0.125A/250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:125mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 15mm; F... 0 1448
0224.250MXP
LITTELFUSE
CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 0.25A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:250mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 15mm; F...
0224.250MXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 0.25A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:250mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 15mm; F... 0 1448