02193.15MXAEP 검색 결과
부품명
02193.15MXABP
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 3.15A, 250V; Blow Characteristic:Slow Blow; Fuse Current:3.15A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse...
구매
02193.15MXABP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 3.15A, 250V; Blow Characteristic:Slow Blow; Fuse Current:3.15A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse... 1506 5304