021906.3MXA 검색 결과
부품명
021906.3MXABP
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 6.3A, 250V; Blow Characteristic:Slow Blow; Fuse Current:6.3A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse S...
구매
021906.3MXABP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 6.3A, 250V; Blow Characteristic:Slow Blow; Fuse Current:6.3A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse S... 1599 2346