021902.5MXE 검색 결과
부품명
021902.5MXAP
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 2.5A, 250V; Blow Characteristic:Slow Blow; Fuse Current:2.5A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse S...
수량
169
가격
2251
구매
021902.5MXAP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 2.5A, 250V; Blow Characteristic:Slow Blow; Fuse Current:2.5A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse S... 169 2251
구매
부품명
021902.5MXABP
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 2.5A, 250V; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Current:2.5A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse ...
021902.5MXABP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 2.5A, 250V; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Current:2.5A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse ... 0 10161