0218.100MXP 검색 결과
부품명
0218.100HXP
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 0.1A, 250V; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Current:100mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse...
수량
413
가격
3321
구매
0218.100HXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 0.1A, 250V; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Current:100mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse... 413 3321