0218.080MXE 검색 결과
부품명
0218.080MXP
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 0.08A, 250V; Blow Characteristic:Slow Blow; Fuse Current:80mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse ...
수량
768
가격
4266
구매
0218.080MXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 0.08A, 250V; Blow Characteristic:Slow Blow; Fuse Current:80mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse ... 768 4266