02173.15MRET1P 검색 결과
부품명
02173.15MXP
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 3.15A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:3.15A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; F...
수량
14710
가격
819
구매
02173.15MXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 3.15A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:3.15A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; F... 14710 819