02173.15HXP 검색 결과
부품명
02173.15HXP
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 3.15A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:3.15A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; F...
수량
449
가격
867
구매
02173.15HXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 3.15A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:3.15A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; F... 449 867