02171.25MXEP 검색 결과
부품명
02171.25MXP
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 1.25A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:1.25A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; F...
구매
02171.25MXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 1.25A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:1.25A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; F... 998 835