021706.3TXP 검색 결과
일반 업체
(주)제니스전자
제이파츠
아이티윈반도체
스마일전자
(주)제니스전자
제이파츠
아이티윈반도체
스마일전자
(주)와이지테크 (YG TECH)
전체
HXP
LITTELFUSE
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 6.3A, 250V;
55
가격
898
HXP
LITTELFUSE
55
MXP
CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 6.3A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:6.3A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fus...
1216
788
MXP
5815
956