021706.3MXE 검색 결과
부품명
021706.3MXP
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 6.3A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:6.3A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fus...
수량
1216
가격
788
구매
021706.3MXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 6.3A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:6.3A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fus... 1216 788