021602.5MXR23P 검색 결과
일반 업체
우성사 (주)아이씨일렉존 (주)인투피온 (주)와이지테크 (YG TECH)
부품명
021602.5MXP
제조사
LITTELFUSE
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 2.5A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:2.5A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fus...
구매
021602.5MXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 2.5A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:2.5A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fus... 0 2990