021601.6MXE 검색 결과
부품명
021601.6MXP
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 1.6A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:1.6A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fus...
구매
021601.6MXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, FAST ACTING, 1.6A, 250V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:1.6A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fus... 2892 3038