0215002.MXF20P 검색 결과
일반 업체
(주)제니스전자 제이파츠 (주)넷콤 (주)와이지테크 (YG TECH)
부품명
0215002.MXP
제조사
LITTELFUSE
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 2A, 250V; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Current:2A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse Size...
구매
0215002.MXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 2A, 250V; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Current:2A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse Size... 2784 3385
구매
부품명
0215002.MXESPP
제조사
LITTELFUSE
부품상세내역
수량
847
가격
0215002.MXESPP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 2A, 250V; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Current:2A; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse Size... 847 1339