0215.800VXP 검색 결과
일반 업체
(주)제니스전자
(주)넷콤
(주)와이지테크 (YG TECH)
재고순
가나다순
전체
(주)제니스전자
(주)넷콤
(주)와이지테크 (YG TECH)
전체
HXP
LITTELFUSE
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 0.8A, 250V; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Current:800mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse...
1
가격
2207
HXP
LITTELFUSE
MXP
482
3352
MXP