01SPHSPH26001L150 검색 결과
일반 업체
아이씨테크 JHJ TECH 제이케이 무역 케이지비이아이티 I.C.T 미래아이티
부품명
01SPHSPH-26L150
제조사
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS
부품상세내역
CABLE ASSY, CRIMP SOCKET-SOCKET, 150MM; Connector to Connector:Crimp Receptacle to Free End; Cable Length - Imperial:5.9"; Cable Length - Metric:150mm...
구매
01SPHSPH-26L150
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS CABLE ASSY, CRIMP SOCKET-SOCKET, 150MM; Connector to Connector:Crimp Receptacle to Free End; Cable Length - Imperial:5.9"; Cable Length - Metric:150mm... 0 1107
구매
부품명
01SPHSPH-26L300
제조사
부품상세내역
LEAD, 300MM, PH; Connector to Connector:Crimp Terminal Socket to Crimp Terminal Socket; Cable Length - Imperial:11.8"; Cable Length - Metric:300mm; Pr...
수량
가격
930
01SPHSPH-26L300
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS LEAD, 300MM, PH; Connector to Connector:Crimp Terminal Socket to Crimp Terminal Socket; Cable Length - Imperial:11.8"; Cable Length - Metric:300mm; Pr... 3789 930
01SPHSPH-26001L150
LEAD, 150MM, PH, RECEPTACLE, 26AWG; Connector to Connector:Crimp Terminal Socket to Crimp Terminal Socket; Cable Length - Imperial:0.492ft; Cable Leng...
794
01SPHSPH-26001L150
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS LEAD, 150MM, PH, RECEPTACLE, 26AWG; Connector to Connector:Crimp Terminal Socket to Crimp Terminal Socket; Cable Length - Imperial:0.492ft; Cable Leng... 794 1169
01SPHSPH-26001L300
LEAD, 300MM, PH, RECEPTACLE, 26AWG; Connector to Connector:Crimp Terminal Socket to Crimp Terminal Socket; Cable Length - Imperial:0.984ft; Cable Leng...
01SPHSPH-26001L300
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS LEAD, 300MM, PH, RECEPTACLE, 26AWG; Connector to Connector:Crimp Terminal Socket to Crimp Terminal Socket; Cable Length - Imperial:0.984ft; Cable Leng... 3963 1682