01SLEBSLEB26L300 검색 결과
일반 업체
RS COMPONENTS
부품명
01SLEBSLEB-26L150
제조사
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS
부품상세내역
LEAD, 150MM, LEB; Connector to Connector:Crimp Terminal Socket to Crimp Terminal Socket; Cable Length - Imperial:5.9"; Cable Length - Metric:150mm; Pr...
수량
0
가격
872
구매
01SLEBSLEB-26L150
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS LEAD, 150MM, LEB; Connector to Connector:Crimp Terminal Socket to Crimp Terminal Socket; Cable Length - Imperial:5.9"; Cable Length - Metric:150mm; Pr... 0 872
구매
부품명
01SLEBSLEB-26L300
제조사
부품상세내역
LEAD, 300MM, LEB; Connector to Connector:Crimp Terminal Socket to Crimp Terminal Socket; Cable Length - Imperial:11.8"; Cable Length - Metric:300mm; P...
수량
0
가격
918
01SLEBSLEB-26L300
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS LEAD, 300MM, LEB; Connector to Connector:Crimp Terminal Socket to Crimp Terminal Socket; Cable Length - Imperial:11.8"; Cable Length - Metric:300mm; P... 0 918