NBPTCO012 검색 결과
일반 업체
제이케이 무역 케이지비이아이티 미래아이티
부품명
NBP100
제조사
HONEYWELL
구매
NBP100
구매
부품명
NBP8FD4ST1
제조사
NXP
부품상세내역
NXP SEMICONDUCTORS BPMS SPI PWM;
NBP8FD4ST1
NXP NXP SEMICONDUCTORS BPMS SPI PWM; 3060 10340
NXP
NXP NXP SEMICONDUCTORS BPMS SPI PWM; 3060 8467
NBPDANN030PAUNV
HONEYWELL
PRESSURE SEN, ABSOLUTE, 30PSI, ANALOGUE; Operating Pressure Max:30psi; Sensor Output:Voltage; Pressure Measurement Type:Absolute; Voltage Rating:5VDC;...
NBPDANN030PAUNV
HONEYWELL PRESSURE SEN, ABSOLUTE, 30PSI, ANALOGUE; Operating Pressure Max:30psi; Sensor Output:Voltage; Pressure Measurement Type:Absolute; Voltage Rating:5VDC;... 0 53682
NBPDANN030PGUNV
PRESSURE SENSOR, GAUGE, 30PSI, ANALOGUE; Operating Pressure Max:30psi; Sensor Output:Voltage; Pressure Measurement Type:Gauge; Voltage Rating:5VDC; Po...
76
NBPDANN030PGUNV
HONEYWELL PRESSURE SENSOR, GAUGE, 30PSI, ANALOGUE; Operating Pressure Max:30psi; Sensor Output:Voltage; Pressure Measurement Type:Gauge; Voltage Rating:5VDC; Po... 76 13954
NBPDANN100PAUNV
PRESSURE SEN, ABSOLUTE, 100PSI, ANALOGUE; Operating Pressure Max:100psi; Sensor Output:Voltage; Pressure Measurement Type:Absolute; Voltage Rating:5VD...
NBPDANN100PAUNV
HONEYWELL PRESSURE SEN, ABSOLUTE, 100PSI, ANALOGUE; Operating Pressure Max:100psi; Sensor Output:Voltage; Pressure Measurement Type:Absolute; Voltage Rating:5VD... 0 53682
NBPDANN100PGUNV
PRESSURE SENSOR, GAUGE, 100PSI, ANALOGUE; Operating Pressure Max:100psi; Sensor Output:Voltage; Pressure Measurement Type:Gauge; Voltage Rating:5VDC; ...
NBPDANN100PGUNV
HONEYWELL PRESSURE SENSOR, GAUGE, 100PSI, ANALOGUE; Operating Pressure Max:100psi; Sensor Output:Voltage; Pressure Measurement Type:Gauge; Voltage Rating:5VDC; ... 0 53682
NBPDANN150PGUNV
PRESSURE SENSOR, GAUGE, 150PSI; Operating Pressure Max:150psi; Sensor Output:Voltage; Pressure Measurement Type:Gauge; Voltage Rating:12VDC; Port Styl...
NBPDANN150PGUNV
HONEYWELL PRESSURE SENSOR, GAUGE, 150PSI; Operating Pressure Max:150psi; Sensor Output:Voltage; Pressure Measurement Type:Gauge; Voltage Rating:12VDC; Port Styl... 0 48752
NBPDPNN030PAUNV
173
NBPDPNN030PAUNV
HONEYWELL PRESSURE SEN, ABSOLUTE, 30PSI, ANALOGUE; Operating Pressure Max:30psi; Sensor Output:Voltage; Pressure Measurement Type:Absolute; Voltage Rating:5VDC;... 173 28185
NBPDPNS005PGUNV
PRESSURE SENSOR, GAUGE, 5PSI; Operating Pressure Max:5psi; Sensor Output:Voltage; Pressure Measurement Type:Gauge; Voltage Rating:5VDC; Port Style:Low...
92
NBPDPNS005PGUNV
HONEYWELL PRESSURE SENSOR, GAUGE, 5PSI; Operating Pressure Max:5psi; Sensor Output:Voltage; Pressure Measurement Type:Gauge; Voltage Rating:5VDC; Port Style:Low... 92 19191
NBPMPNN015PAUNV
PRESSURE SEN, ABSOLUTE, 15PSI, ANALOGUE; Operating Pressure Max:15psi; Sensor Output:Voltage; Pressure Measurement Type:Absolute; Voltage Rating:5VDC;...
NBPMPNN015PAUNV
HONEYWELL PRESSURE SEN, ABSOLUTE, 15PSI, ANALOGUE; Operating Pressure Max:15psi; Sensor Output:Voltage; Pressure Measurement Type:Absolute; Voltage Rating:5VDC;... 0 52643
NBPMPNS030PAUNV
176
NBPMPNS030PAUNV
HONEYWELL PRESSURE SEN, ABSOLUTE, 30PSI, ANALOGUE; Operating Pressure Max:30psi; Sensor Output:Voltage; Pressure Measurement Type:Absolute; Voltage Rating:5VDC;... 176 19191
NBPMPNS060PAUNV
PRESSURE SEN, ABSOLUTE, 60PSI, ANALOGUE; Operating Pressure Max:60psi; Sensor Output:Voltage; Pressure Measurement Type:Absolute; Voltage Rating:5VDC;...
175
NBPMPNS060PAUNV
HONEYWELL PRESSURE SEN, ABSOLUTE, 60PSI, ANALOGUE; Operating Pressure Max:60psi; Sensor Output:Voltage; Pressure Measurement Type:Absolute; Voltage Rating:5VDC;... 175 14122