LB202104B 검색 결과
부품명
LB2012T100M
부품상세내역
INDUCTOR, 10UH, 0.12A, 20%, WIREWOUND; Inductance:10µH; Product Range:LB Series; DC Current Rating:120mA; High Frequency Inductor Case:0805 [2012 Metr...
수량
762
가격
138
구매
LB2012T100M
TAIYO YUDEN INDUCTOR, 10UH, 0.12A, 20%, WIREWOUND; Inductance:10µH; Product Range:LB Series; DC Current Rating:120mA; High Frequency Inductor Case:0805 [2012 Metr... 762 138
부품상세내역
수량
762
가격
174
TAIYO YUDEN INDUCTOR, 10UH, 0.12A, 20%, WIREWOUND; Inductance:10µH; Product Range:LB Series; DC Current Rating:120mA; High Frequency Inductor Case:0805 [2012 Metr... 762 174
LB2012T101K
INDUCTOR, WIREWOUND; Inductance:100µH; Product Range:LB Series; DC Current Rating:45mA; High Frequency Inductor Case:0805 [2012 Metric]; Inductor Cons...
15420
174
LB2012T101K
TAIYO YUDEN INDUCTOR, WIREWOUND; Inductance:100µH; Product Range:LB Series; DC Current Rating:45mA; High Frequency Inductor Case:0805 [2012 Metric]; Inductor Cons... 15420 174
15420
138
TAIYO YUDEN INDUCTOR, WIREWOUND; Inductance:100µH; Product Range:LB Series; DC Current Rating:45mA; High Frequency Inductor Case:0805 [2012 Metric]; Inductor Cons... 15420 138
LB2016T220K
WIREWOUND INDUCTOR, 22UH 105MA 10% 16MHZ; WIREWOUND INDUCTOR, 22UH 105MA 10% 16MHZ; Inductance:22µH; Inductance Tolerance:± 10%; DC Resistance Max:1oh...
316
LB2016T220K
TAIYO YUDEN WIREWOUND INDUCTOR, 22UH 105MA 10% 16MHZ; WIREWOUND INDUCTOR, 22UH 105MA 10% 16MHZ; Inductance:22µH; Inductance Tolerance:± 10%; DC Resistance Max:1oh... 0 316
LB2012T100KR
INDUCTOR, 10UH, 0.12A, 10%, 32MHZ; Inductance:10µH; Product Range:LB Series; DC Current Rating:120mA; High Frequency Inductor Case:0805 [2012 Metric];...
LB2012T100KR
TAIYO YUDEN INDUCTOR, 10UH, 0.12A, 10%, 32MHZ; Inductance:10µH; Product Range:LB Series; DC Current Rating:120mA; High Frequency Inductor Case:0805 [2012 Metric];... 13643 138
TAIYO YUDEN INDUCTOR, 10UH, 0.12A, 10%, 32MHZ; Inductance:10µH; Product Range:LB Series; DC Current Rating:120mA; High Frequency Inductor Case:0805 [2012 Metric];... 13643 174