GEM30DCBI 검색 결과
부품상세내역
ADAPTOR, AC-DC, MEDICAL, 7.5V, 3.33A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:25W; Output Voltage - Output 1:7.5V; Output Current - Output 1:3.33A; ...
MEAN WELL
I12-P1J
ADAPTOR, AC-DC, MEDICAL, 12V, 2.5A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:30W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:2.5A; Outp...
48
I12-P1J