GDA4A250V 검색 결과
GDA
-5
EATON BUSSMANN
부품상세내역
FUSE, CARTRIDGE, 5A, 5X20MM, FAST ACTING; FUSE, CARTRIDGE, 5A, 5X20MM, FAST ACTING; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Current:5A; Breaking Capacity:1500A ...
GDA
-5
EATON BUSSMANN
280E2
BOSCH
TRIANGULAR SANDER, 230V; Supply Voltage V AC:230V; Input Power:280W; Sander Style:Delta; Product Range:-; Plug Type:UK; SVHC:No SVHC (15-Jun-2015); Or...
280E2
BOSCH
630MA
FUSE, CARTRIDGE, 630mA, 5X20MM, FAST ACT; FUSE, CARTRIDGE, 630mA, 5X20MM, FAST ACT; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:630mA; Voltage Ratin...
630MA
FUSE, CARTRIDGE 630MA; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Current:630mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse Size Imperial:0...
89