F951D106MSAAQ2 검색 결과
부품명
F951A107KAAAQ2
제조사
KYOCERA AVX
부품상세내역
CAP, 100µF, 10V, 10%; Capacitance:100µF; Voltage Rating:10V; Tantalum Capacitor Case:1206 [3216 Metric]; Product Range:F95 Series; Capacitance Toleran...
구매
F951A107KAAAQ2
KYOCERA AVX CAP, 100µF, 10V, 10%; Capacitance:100µF; Voltage Rating:10V; Tantalum Capacitor Case:1206 [3216 Metric]; Product Range:F95 Series; Capacitance Toleran... 0 2498
구매
부품명
제조사
KYOCERA AVX
부품상세내역
KYOCERA AVX CAP, 100µF, 10V, 10%; Capacitance:100µF; Voltage Rating:10V; Tantalum Capacitor Case:1206 [3216 Metric]; Product Range:F95 Series; Capacitance Toleran... 0 2274
F951A107MAAAQ2
CAP, 100UF, 10V, TANT, CASE A, 1206;
F951A107MAAAQ2
KYOCERA AVX CAP, 100UF, 10V, TANT, CASE A, 1206; 0 1475
F951C106MPAAQ2
CAP, 10µF, 16V, 20%; Capacitance:10µF; Voltage Rating:16V; Tantalum Capacitor Case:0905 [2212 Metric]; Product Range:F95 Series; Capacitance Tolerance...
F951C106MPAAQ2
KYOCERA AVX CAP, 10µF, 16V, 20%; Capacitance:10µF; Voltage Rating:16V; Tantalum Capacitor Case:0905 [2212 Metric]; Product Range:F95 Series; Capacitance Tolerance... 8050 1001
KYOCERA AVX CAP, 10µF, 16V, 20%; Capacitance:10µF; Voltage Rating:16V; Tantalum Capacitor Case:0905 [2212 Metric]; Product Range:F95 Series; Capacitance Tolerance... 8050 1044
F951C476KBAAQ2
CAP, 47µF, 16V, 10%; Capacitance:47µF; Voltage Rating:16V; Tantalum Capacitor Case:1411 [3528 Metric]; Product Range:F95 Series; Capacitance Tolerance...
120
F951C476KBAAQ2
KYOCERA AVX CAP, 47µF, 16V, 10%; Capacitance:47µF; Voltage Rating:16V; Tantalum Capacitor Case:1411 [3528 Metric]; Product Range:F95 Series; Capacitance Tolerance... 120 3065
120
KYOCERA AVX CAP, 47µF, 16V, 10%; Capacitance:47µF; Voltage Rating:16V; Tantalum Capacitor Case:1411 [3528 Metric]; Product Range:F95 Series; Capacitance Tolerance... 120 2138
F951C476MBAAQ2
CAP, 47µF, 16V, 20%; Capacitance:47µF; Voltage Rating:16V; Tantalum Capacitor Case:1411 [3528 Metric]; Product Range:F95 Series; Capacitance Tolerance...
F951C476MBAAQ2
KYOCERA AVX CAP, 47µF, 16V, 20%; Capacitance:47µF; Voltage Rating:16V; Tantalum Capacitor Case:1411 [3528 Metric]; Product Range:F95 Series; Capacitance Tolerance... 1531 2088
KYOCERA AVX CAP, 47µF, 16V, 20%; Capacitance:47µF; Voltage Rating:16V; Tantalum Capacitor Case:1411 [3528 Metric]; Product Range:F95 Series; Capacitance Tolerance... 1531 2189
F951E106KAAAQ2
CAP, 10µF, 25V, 10%; Capacitance:10µF; Voltage Rating:25V; Tantalum Capacitor Case:1206 [3216 Metric]; Product Range:F95 Series; Capacitance Tolerance...
F951E106KAAAQ2
KYOCERA AVX CAP, 10µF, 25V, 10%; Capacitance:10µF; Voltage Rating:25V; Tantalum Capacitor Case:1206 [3216 Metric]; Product Range:F95 Series; Capacitance Tolerance... 0 2906
CAP, 10UF, 25V, TANT, CASE A;
KYOCERA AVX CAP, 10UF, 25V, TANT, CASE A; 0 1490
KYOCERA AVX CAP, 10µF, 25V, 10%; Capacitance:10µF; Voltage Rating:25V; Tantalum Capacitor Case:1206 [3216 Metric]; Product Range:F95 Series; Capacitance Tolerance... 0 1579