BAS7006WE6327HTSA1 검색 결과
일반 업체
MY GROUP (ASIA) LIMITED
전체
MY GROUP (ASIA) LIMITED
전체
BAS7006
E6327HTSA1
INFINEON
부품상세내역
RECTIFIER, SCHOTTKY, 0.07A, 70V, SOT-23; Diode Configuration:Dual Common Anode; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:70V; Forward Current If(AV):70mA; ...
19444
가격
102
BAS7006
E6327HTSA1
INFINEON
19444
122
E6433HTMA1
DIODE, SCHOTTKY, AEC-Q101, 70V, SOT-23; Diode Configuration:Dual Common Anode; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:70V; Forward Current If(AV):70mA; F...
352
E6433HTMA1
179