BAS7002WH6327XTSA1 검색 결과
일반 업체
수연반도체
MY GROUP (ASIA) LIMITED
크로스전자
전체
수연반도체
MY GROUP (ASIA) LIMITED
크로스전자
전체
BAS7002
VH6327XTSA1
INFINEON
부품상세내역
DIODE, SCHOTTKY, AEC-Q101, 70V, SC-79; Diode Configuration:Single; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:70V; Forward Current If(AV):70mA; Forward Volta...
183
가격
183
BAS7002
VH6327XTSA1
INFINEON
333
SCHOTTKY DIODE, 1V, 0.07A, SC-79;
0
352