BAS7002VG308 검색 결과
일반 업체
JHJ TECH
재고순
가나다순
전체
JHJ TECH
전체
BAS7002V
H6327XTSA1
INFINEON
부품상세내역
DIODE, SCHOTTKY, AEC-Q101, 70V, SC-79; Diode Configuration:Single; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:70V; Forward Current If(AV):70mA; Forward Volta...
183
가격
183
BAS7002V
H6327XTSA1
INFINEON
333
SCHOTTKY DIODE, 1V, 0.07A, SC-79;
0
352