BAS40WTR 검색 결과
일반 업체
LanTu Technology Ltd.
(주)엘코도스코리아
재고순
가나다순
전체
LanTu Technology Ltd.
(주)엘코도스코리아
전체
BAS40W
-04
MULTICOMP PRO
부품상세내역
DIODE, DUAL SCHOTTKY, 40V, SOT323; Diode Configuration:Dual Series; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):200mA; Forward Vol...
4976
가격
240
BAS40W
-04
MULTICOMP PRO
4976
543
,115
NEXPERIA
DIODE, SWITCHING, 40V, SC-70; Diode Configuration:Single; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):120mA; Forward Voltage VF Ma...
81
,115
NEXPERIA