B1101UC4LTP 검색 결과
일반 업체
LJ Tronics (주)제니스전자 (주)넷콤 K-PARTS (주)와이지테크 (YG TECH)
부품상세내역
BELT, V B PROFILE 1100 MM; Material:-; External Depth:11mm; Length:-; Product Range:-; External Width:17mm; Operating Temperature Max:70°C; Operating ...
구매
B1100
FENNER BELT, V B PROFILE 1100 MM; Material:-; External Depth:11mm; Length:-; Product Range:-; External Width:17mm; Operating Temperature Max:70°C; Operating ... 0 12199
부품상세내역
RECTIFIER, SCHOTTKY, 1A, 100V, DO-214AC, FULL REEL; Repetitive Peak Reverse Voltage:100V; Average Forward Current:1A; Diode Configuration:Single; Diod...
B1100-13-F
MULTICOMP PRO RECTIFIER, SCHOTTKY, 1A, 100V, DO-214AC, FULL REEL; Repetitive Peak Reverse Voltage:100V; Average Forward Current:1A; Diode Configuration:Single; Diod... 120000 79
MULTICOMP PRO
RECTIFIER, SCHOTTKY, 1A, 100V, DO-214AC; Repetitive Peak Reverse Voltage:100V; Average Forward Current:1A; Diode Configuration:Single; Diode Case Styl...
118
MULTICOMP PRO RECTIFIER, SCHOTTKY, 1A, 100V, DO-214AC; Repetitive Peak Reverse Voltage:100V; Average Forward Current:1A; Diode Configuration:Single; Diode Case Styl... 14118 118