ABD110NUB 검색 결과
일반 업체
케이티전자
재고순
가나다순
전체
케이티전자
전체
ABD110NUB
IDEC
부품상세내역
PB SWITCH, SPST-NO, 10A, 110VAC, SCREW; Product Range:TWTD Series; Panel Cutout Diameter:30.5mm; Contact Configuration:SPST-NO; Switch Operation:Momen...
74
가격
40365
ABD110NUB
IDEC
ABD110NUB
GR
PB SWITCH, SPST-NO, 10A, 110VAC, SCREW; Product Range:TWND Series; Panel Cutout Diameter:30.5mm; Contact Configuration:SPST-NO; Switch Operation:Momen...
1
40868
ABD110NUB
GR