0215.800VXP 검색 결과
일반 업체
(주)제니스전자 (주)넷콤 (주)와이지테크 (YG TECH)
부품명
0215.800HXP
부품상세내역
CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 0.8A, 250V; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Current:800mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse...
수량
1
가격
2207
구매
0215.800HXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 0.8A, 250V; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Current:800mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse... 1 2207
구매
부품명
0215.800MXP
부품상세내역
수량
482
가격
3352
0215.800MXP
LITTELFUSE CARTRIDGE FUSE, TIME DELAY, 0.8A, 250V; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Current:800mA; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Size Metric:5mm x 20mm; Fuse... 482 3352