01SPHSPH26L150 검색 결과
일반 업체
아이씨테크
JHJ TECH
제이케이 무역
케이지비이아이티
I.C.T
미래아이티
재고순
가나다순
전체
아이씨테크
JHJ TECH
제이케이 무역
케이지비이아이티
I.C.T
미래아이티
전체
01SPHSPH
-26L150
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS
부품상세내역
CABLE ASSY, CRIMP SOCKET-SOCKET, 150MM; Connector to Connector:Crimp Receptacle to Free End; Cable Length - Imperial:5.9"; Cable Length - Metric:150mm...
01SPHSPH
-26L150
-26L300
LEAD, 300MM, PH; Connector to Connector:Crimp Terminal Socket to Crimp Terminal Socket; Cable Length - Imperial:11.8"; Cable Length - Metric:300mm; Pr...
930
-26L300
-26001L150
LEAD, 150MM, PH, RECEPTACLE, 26AWG; Connector to Connector:Crimp Terminal Socket to Crimp Terminal Socket; Cable Length - Imperial:0.492ft; Cable Leng...
794
-26001L150
-26001L300
LEAD, 300MM, PH, RECEPTACLE, 26AWG; Connector to Connector:Crimp Terminal Socket to Crimp Terminal Socket; Cable Length - Imperial:0.984ft; Cable Leng...
-26001L300