0154.500DRTL 검색 결과
부품명
0154.500DRT
제조사
LITTELFUSE
부품상세내역
SMD FUSE, SLOW BLOW, 0.5A, 125V; Fuse Current:500mA; Product Range:OMNI-BLOK Series; Voltage Rating VAC:125VAC; Voltage Rating V DC:125VDC; Blow Chara...
구매
0154.500DRT
LITTELFUSE SMD FUSE, SLOW BLOW, 0.5A, 125V; Fuse Current:500mA; Product Range:OMNI-BLOK Series; Voltage Rating VAC:125VAC; Voltage Rating V DC:125VDC; Blow Chara... 0 5446
구매
부품명
제조사
LITTELFUSE
부품상세내역
SMD FUSE, SLOW BLOW, 0.5A, 125V; Fuse Current:500mA; Blow Characteristic:Slow Blow; Voltage Rating VAC:125V; Voltage Rating VDC:125V; Fuse Case Style:...
수량
1
가격
LITTELFUSE SMD FUSE, SLOW BLOW, 0.5A, 125V; Fuse Current:500mA; Blow Characteristic:Slow Blow; Voltage Rating VAC:125V; Voltage Rating VDC:125V; Fuse Case Style:... 1 4853