PBC15DFDN 검색 결과
부품명
PB1
제조사
MULTICOMP PRO
부품상세내역
BOX, POTTING, ABS, BLACK; Enclosure Type:Potting Box; Enclosure Material:ABS; External Height - Metric:15mm; External Width - Metric:30mm; External De...
수량
375
가격
2634
구매
PB1
MULTICOMP PRO BOX, POTTING, ABS, BLACK; Enclosure Type:Potting Box; Enclosure Material:ABS; External Height - Metric:15mm; External Width - Metric:30mm; External De... 375 2634
구매
부품명
PB2
제조사
MULTICOMP PRO
부품상세내역
BOX, POTTING, ABS, BLACK; Enclosure Type:Potting Box; Enclosure Material:ABS; External Height - Metric:20mm; External Width - Metric:40mm; External De...
PB2
MULTICOMP PRO BOX, POTTING, ABS, BLACK; Enclosure Type:Potting Box; Enclosure Material:ABS; External Height - Metric:20mm; External Width - Metric:40mm; External De... 3999 2896